Themis – İş Hukuku Soru Kitabı

Yayınevi: Seçkin Yayınları
Yazar: Deniz BAYEREN
ISBN: 9789750260551
Stok Durumu: Stokta var
31,50 TL 35,00 TL

Adet

 
   0 yorum  |  Yorum Yap
Kitap Künyesi
Yazar Deniz BAYEREN
Baskı Tarihi 2020/07
Baskı Sayısı 1
Boyut 13,5x21 cm (Roman Boyu)
Cilt Karton kapak

Themis – İş Hukuku Soru Kitabı Adli Hakimlik Sınavları – Kaymakamlık Sınavları – Avukatlık Sınavları – Kurum Sınavları

Deniz BAYEREN

2020/07 1. Baskı, 368 Sayfa

ISBN 978-975-02-6055-1

Ben soru çözerken daha iyi öğreniyorum diyorsanız bu kitap tam sizin için!

Kurum sınavlarındaki benzersiz başarısı nedeniyle 16 yılda yüzbinlerce adayın tercih ettiği THEMIS Dizisi yeni yayınlamaya başladığı Soru Kitaplarıyla öğrendiklerinizi kalıcı hale getirmeyi hedefliyor.

Bu serinin ilki olan İş Hukuku Soru Kitabı'n da Bireysel İş Hukuku, Toplu İş Hukuku ile Deniz İş Kanunu, Basın İş Kanunu ve İş Mahkemeleri Kanunu'na yer verilmektedir. Kitap bu konuları ÖSYM'nin sınav formatına uygun, yeni nesil sorularla işlemekte ve sizi sınavda karşılaşacağınız soru tiplerine hazırlamayı amaçlamaktadır. Kitapta tamamı çözümlü 405 soruya yer verilmiştir. Çözümler çok kısa, basit cümlelerle geçiştirilmemiş, ihtiyaç olan yerlerde neredeyse konu anlatımı kitabındaki kadar detaya girilmiştir.

Sınava hazırlanırken vaktinizin oldukça sınırlı olduğu dikkate alınarak, her bir bölümdeki soru sayısı sınavlardaki konuların ağırlığına göre titizlikle ayarlanmıştır. Kitaptaki sorular sınav müfredatına uyumlu hazırlandığı ve önceki kurum sınavlarında çıkan soru tiplerinden oluşturulduğu için, gireceğiniz sınavlarda çok benzerlerinin (hatta belki de aynısının) karşınıza çıkması hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Bu kitapla pekiştireceğiniz iş hukuku bilgisiyle Adli Hakimlik ve diğer pek çok kurum sınavında ciddi sayıda iş hukuku sorusu çözebilirsiniz.

Sınavınız da başarılar dileriz. :)

Konu Başlıkları
Bireysel İş Hukuku
Toplu İş Hukuku
Deniz İş Kanunu
Basın İş Kanunu
İş Mahkemeleri Kanunu
Karma Sorular


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İlgili Yayınlar