Vergi Hukuku

Yayınevi: Adalet Yayınları
Yazar: Yusuf Ziya TAŞKAN
ISBN: 9786257802376
Stok Durumu: Stokta var
76,50 TL 85,00 TL

Adet

 
   0 yorum  |  Yorum Yap
Kitap Künyesi
Yazar Yusuf Ziya TAŞKAN
Baskı Tarihi 2020/09
Baskı Sayısı 3
Boyut 16x24 cm (Standart Kitap Boyu)
Cilt Karton kapak

Vergi Hukuku

Prof. Dr. Yusuf Ziya TAŞKAN

2020/09 3. Baskı, 672 Sayfa

2018 yılında ilk baskısı yayınlanan “Vergi Hukuku” adlı bu kitap, elinizdeki üçüncü baskıda Türk vergi sistemi konularını da içerecek şekilde genişletilmiş ve ana hatları ile nihai içeriğine kavuşmuş bulunmaktadır. Kitabın bu şekliyle hukuk fakülteleri ile diğer fakültelerin programlarında yer alan vergi hukuku ve Türk vergi sistemi derslerinde ele alınan hemen hemen tüm konuları kapsayacak hale geldiği düşünülmektedir.

İktisadi hayattaki olumlu ya da olumsuz gelişmelere çok duyarlı olan vergi kanunlarındaki hükümler sıklıkla değişmekte, güncellenmekte ve bu alan yeni düzenlemelere konu olmaktadır. Bu durum vergi hukuku alanında yazılan kitapların her yıl güncellenmesini zorunlu kılmaktadır. Bu baskıda da güncel gelişme ve rakamlar kitaba yansıtılmış, önceki baskılarda gözden kaçan yanlışlar düzeltilmiş ve belli konularda ek açıklamalara yer verilmiştir.

Kuşkusuz böylesi kitaplar yıllar içinde okurların da katkısıyla gelişmekte ve daha doyurucu hale gelmektedir. İlk baskının önsözünde de ifade edildiği gibi okuyucuların tespit edecekleri eksiklikleri, yanlışlıkları veya diğer önerilerini yazara iletmeleri bu kitabın geliştirilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İlgili Yayınlar