Temel Hukuk Pratik Çalışmalar

Yayınevi: Seçkin Yayınları
Yazar: Halil KALABALIK
ISBN: 9789750272332
Stok Durumu: Tükendi
130,50 TL 145,00 TL

Adet

 
   0 yorum  |  Yorum Yap
Kitap Künyesi
Yazar Halil KALABALIK
Baskı Tarihi 2021/09
Baskı Sayısı 2
Boyut 13,5x19,5 cm (Roman Boyu)
Cilt Karton kapak
Sayfa Sayısı 188

Öğrencilerin, eğitim-öğretim hayatında en çok merak ettikleri ve ihtiyaç duydukları şeylerden birisi sınavlarda hangi tür soruların geleceği ve o ders için geçmişte ne türde ve şekilde sorular sorulduğudur.

Kitap, yazarın KTÜ ve SAÜ İktisadî ve İdarî Bilimler Fakültelerinin Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ve Ekonometri bölümlerinde ve İşletme Fakültesi'nde 1996 – 2015 yılları arasında, ara sınav (vize) ve yılsonu (final) sınavlarında sormuş olduğu klasik ve test tüm soruların derlenip düzenlenmesinden meydana gelmektedir. Ayrıca her sınavın sonunda bir cevap çizelgesi hazırlanmıştır. Diğer taraftan, KPSS, İdari Yargı ve Adli Yargı Hâkimlik ve Savcılık Sınavları ile diğer A tipi kadrolara ait sınavlarda sorulmuş sorulardan da mümkün olduğunca ilgili yerlerde örnekler verilmiştir.

"Temel Hukuk Pratik Çalışmalar" kitabının; tüm öğrencilere, KPSS, hakimlik ve savcılık, uzmanlık, müfettişlik, kaymakamlık sınavlarına hazırlanan herkese faydalı olması hedeflenmiştir.

Konu Başlıkları
Temel Hukuk Sınavlarına Hazırlık
KPSS, Müfettişlik, Uzmanlık, Kaymakamlık, Hakim ve Savcılık vb. Sınavlarına Hazırlık

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İlgili Yayınlar